Seminarium dla małżeństw
Dodane przez admin dnia July 29 2013 19:33:16
SEMINARIUM DLA MAŁŻEŃSTW
W dniu 22 czerwca 2013r. (sobota) odbyło się w naszym Zborze seminarium dla małżeństw. Usługiwał Pastor Grzegorz Bloch z żoną Zenobią, którzy są pracownikami „Misji Chrześcijańskiej Rodzina”, prowadzą pracę pastorską w Zborze w Parczewie i mają za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy z małżeństwami oraz rodzinami.
Seminarium obejmowało zagadnienia związane z małżeństwem, radzeniem sobie z problemami małżeńskimi i rodzinnymi.
Niezwykle cenne były świadectwa z życia i służby naszych gości, w których mówili o tym w jaki sposób Bóg pomógł rozwiązać oraz przejść problemy rodzinne w ich życiu oraz innych ludzi. W seminarium uczestniczyły małżeństwa z naszego Zboru. Na zakończenie odbyła się sesja indywidualnego doradztwa połączona z modlitwą o tych, którzy potrzebowali Bożego dotknięcia.
Nauczanie z seminarium nt. małżeństwa już wkrótce na naszej stronie internetowej.
W najbliższym czasie we współpracy z naszymi gośćmi z Parczewa planujemy zorganizowanie seminarium/konferencję dla kobiet a także spotkanie dla ludzi samotnych i starszych.