ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
Drukuj
projekt "Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie"
17
03.18
Zbór „Nowe Jeruzalem” od kilku lat realizuje projekt „Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie”, którego celem jest niesienie pomocy chrześcijańskim dzieciom w Pakistanie.

Dzieci te pochodzą z biednych rodzin chrześcijańskich, często są sierotami, bowiem ich rodzice zostali pozbawieni życia za wiarę w Chrystusa, a najbliższej rodziny nie stać na wysłanie dziecka do szkoły.

Jako Polacy, w ten właśnie sposób chcemy zaangażować się we wsparcie chrześcijaństwa w tym islamskim kraju, gdzie chrześcijanie są prześladowani z powodu swojej wiary w Jezusa Chrystusa.

W ramach projektu „Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie”, każdy ofiarodawca zobowiązuje się do pokrycia miesięcznych kosztów nauki dziecka w jednej z chrześcijańskich szkół na terenie Pakistanu. Miesięczny koszt nauki dziecka w szkole wynosi 5 USD.

Dzięki hojności naszych ofiarodawców możemy już w tym momencie zapewnić edukację kilkudziesięciu dzieciom w Pakistanie.
Nasz projekt skierowany jest do szerokiego grona w naszym kraju.
Wiemy, że jest jeszcze wiele dzieci, które mogłyby podjąć naukę w szkole chrześcijańskiej, jednakże na przeszkodzie stoją względy finansowe.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie „Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie” proszone są o kontakt z Pastorem Zboru: tel. 606 454 441.

Ty też możesz przyłożyć rękę do dobrego dzieła !

Darowizny na ten cel prosimy dokonywać na konto bankowe Kościoła w Banku Spółdzielczym w Radzyniu Podlaskim

nr :59804600022001000013130001
tytułem: "Pomoc dzieciom w Pakistanie".


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z sytuacją chrześcijan w Pakistanie i skalą prześladowań w tym islamskim kraju. Informacje pochodzą od Międzynarodowej Organizacji „OPEN DOORS”
https://www.opendoors.pl/przesladowania-chrzescijan/opisy-krajow/2018/pakistan
Nawigacja
PROJEKT OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA - SZLAKIEM DZIEDZICTWA ŻYDOWSKIEGO W POWIECIE RADZYŃSKIM: ŻYDOWSKIE OBRZĘDY I ZWYCZAJE RELIGIJNE