ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
z życia Zboru
Drukuj
Pomoc niepełnosprawnym z terenu powiatu radzyńskiego
14
08.14


Zbór Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim w ramach projektu „Pomoc niepełnosprawnym z terenu powiatu radzyńskiego” w dniu 25 czerwca 2014 r. przekazał sprzęt dla osób niepełnosprawnych w postaci wózków inwalidzkich, kul, chodzików i balkoników.
Sprzęt ten został przekazany przez Joni Eareckson Tada z USA. Projekt został zrealizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem „Joni i Przyjaciele” Polska przy zaangażowaniu Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim.

Nasza akcja odbyła się pod patronatem Starosty Radzyńskiego oraz Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski, którzy udzielili nam wydatnej pomocy przy organizacji akcji.
Osoby potrzebujące zostały wytypowane przez ośrodki pomocy społecznej.
Akcja odbyła się w sali pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim. Szczególnym błogosławieństwem byli terapeuci-wolontariusze z USA, którzy dopasowywali sprzęt do konkretnych i indywidualnych potrzeb osób.

Dziękujemy Bogu, że dzięki tej akcji tak wiele osób z naszego terenu otrzymało sprzęt, który w praktyczny sposób pomoże im w codziennym życiu.

Zdjęcia z akcji kliknij tutaj
Nawigacja
PROJEKT OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA - SZLAKIEM DZIEDZICTWA ŻYDOWSKIEGO W POWIECIE RADZYŃSKIM: ŻYDOWSKIE OBRZĘDY I ZWYCZAJE RELIGIJNE
TWOJE ZBAWIENIE
odwiedziło nas już