Gwiazdkowa Niespodzianka 2021 - relacja
Dodane przez admin dnia Czerwiec 18 2021 00:00:00


W miesiącu marcu zakończony został projekt Gwiazdkowa Niespodzianka. W ramach tej edycji przekazaliśmy paczki dla ponad 100 dzieci z naszego regionu. Paczki dla polskich dzieci zostały przygotowane przez dzieci z Niemiec. Akcje odbywały się w Kaplicy naszego Zboru. W akcjach uczestniczyły dzieci i młodzież wraz z rodzicami/opiekunami.

Na przestrzeni ubiegłych lat przekazaliśmy kilkanaście tysięcy paczek dla dzieci z rodzin ubogich i potrzebujących. Paczki zawierały słodycze, przybory szkolne, ubrania, kosmetyki i były rozdawanie w szkołach, przedszkolach, domach dziecka, ośrodkach szkolno-wychowawczych, ośrodkach dla cudzoziemców, w domach prywatnych oraz w trakcie publicznych akcji w wielu miejscowościach na terenie województwa lubelskiego.

Akcja „Gwiazdkowa Niespodzianka” jest największą chrześcijańską akcją pomocową na rzecz dzieci na całym świecie i stanowi cudowne świadectwo wyrazu miłości Bożej w Jezusie Chrystusie. Każdego roku akcja "Gwiazdkowa Niespodzianka" dociera do kilkunastu milionów dzieci z wielu krajów świata.

Więcej na temat projektu „Gwiazdkowa Niespodzianka” na stronie http://www.occpolska.pl/