Podziel się posiłkiem 2009
Dodane przez admin dnia Październik 03 2009 21:41:00
REKORDOWA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI
1618 KG ŻYWNOŚCI ZEBRANO W NASZYM MIEŚCIE PODCZAS OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI W RAMACH 7. EDYCJI PROGRAMU "PODZIEL SIE POSIŁKIEM". Z RAMIENIA LUBELSKIEGO BANKU ŻYWNOŚCI W RADZYNIU AKCJĘ KOORDYNOWAŁ KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN WIARY EWANGELICZNEJ. AKCJA "PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM" JEST JUŻ NA STAŁE WPISANA W KALENDARZ DZIAŁAŃ NASZEGO MIASTA I SPOTYKA SIĘ Z DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM ZE STRONY SPOŁECZNOŚCI RADZYŃSKIEJ.


Treść rozszerzona
zobacz więcej zdjęć z akcji...

REKORDOWA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI


1618 KG ŻYWNOŚCI ZEBRANO W NASZYM MIEŚCIE PODCZAS OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI W RAMACH 7. EDYCJI PROGRAMU "PODZIEL SIE POSIŁKIEM". Z RAMIENIA LUBELSKIEGO BANKU ŻYWNOŚCI W RADZYNIU AKCJĘ KOORDYNOWAŁ KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN WIARY EWANGELICZNEJ. AKCJA "PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM" JEST JUŻ NA STAŁE WPISANA W KALENDARZ DZIAŁAŃ NASZEGO MIASTA I SPOTYKA SIĘ Z DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM ZE STRONY SPOŁECZNOŚCI RADZYŃSKIEJ. W 16 SKLEPACH NA TERENIE MIASTA LUDZIE DOBREJ WOLI PRZEKAZYWALI WOLONTARIUSZOM ŻYWNOŚĆ.


REKORDOWY WYNIK ŚWIADCZY O TYM , ŻE JESTEŚMY CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMI PROBLEMU NIEDOŻYWIONYCH DZIECI I CHCEMY ANGAŻOWAĆ SIĘ W DOBROCZYNNOŚĆ. W POROZUMIENIU Z URZĘDEM MIASTA I GMINY RADZYŃ PODLASKI ORAZ OŚRODKIEM POMOCY SPOŁECZNEJ ZEBRANA ŻYWNOŚĆ ZOSTANIE PRZEKAZANA DLA DZIECI Z RODZIN UBOGICH I WIELODZIETNYCH. BĘDZIEMY STARALI SIĘ DOTRZEĆ TAM GDZIE TA POMOC JEST NAJBARDZIEJ POTRZEBNA ABY UROZMAICIĆ POSIŁKI NA STOŁACH NAJBIEDNIEJSZYCH.


W TYM MIEJSCU WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREGO SERCA: DARCZYŃCOM I WOLONTARIUSZOM BIORĄCYM UDZIAŁ W ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA HOJNOŚĆ I POMOC W ZBIERANIU DARÓW.ORGANIZATOR
LUBELSKI BANK ŻYWNOŚCI


zobacz więcej zdjęć z akcji...