ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
Drukuj
Konferencja "Gwiazdkowej Niespodzianki"
12
10.21


W dniu 9 października 2021 r. w Zborze "Nowe Jeruzalem" odbyła się regionalna konferencja szkoleniowa Gwiazdkowej Niespodzianki. Gościliśmy przedstawicieli Zborów z regionu centralno-wschodniego, którzy podjęli decyzję o przystąpieniu do kolejnej edycji 2021/2022.

Przypominamy, że nasz Zbór zaangażowany jest już od ponad dwudziestu lat w to Boże dzieło o międzynarodowym zasięgu, obejmujące też nasz kraj. Na cele akcji niejednokrotnie składowane były w naszym Zborze paczki na rzecz dzieci, organizowane były konferencje szkoleniowe oraz dziękczynne, w których uczestniczyli przedstawiciele wielu polskich Zborów.

Nadmieniamy, że Pastor Zboru dr Tomasz Mańko pełni funkcje Regionalnego Koordynatora Regionu Centralno-Wschodniego.

Dziękujemy Bogu za służbę GN w naszym kraju.
Drukuj
Posługa w Zborze "Charisma" w Lublinie
12
10.21


W dniu 26 września 2021 r. Pastor Zboru dr Tomasz Mańko gościnnie usługiwał Słowem Bożym na niedzielnym nabożeństwie w Zborze Kościoła Zielonoświątkowego "Charisma" w Lublinie.

Głoszone Słowo oparte było o treść z księgi Objawienia Jana 3:14-22. Pan potwierdził głoszone Słowo manifestacją darów Ducha Świętego. Osoby uczestniczące w nabożeństwie mogły skorzystać z indywidualnej posługi Pastora w modlitwie o uzdrowienie.

Niech Bóg wspomaga i rozwija pracę Kościoła w Lublinie.
Drukuj
Nabożeństwo z udziałem gości
12
10.21


W dniu 19 września 2021 r. na naszym niedzielnym nabożeństwie gościliśmy grupę wolontariuszy z fundacji Joni Eareckson Tada z USA. Nasi goście przekazali okolicznościowe pozdrowienia dla naszej społeczności.

Słowem Bożym podzielił się Pastor Henryk Kufeld w temacie: niepełnosprawni w Kościele. Na nabożeństwie mogliśmy też wspólnie uwielbiać Pana oraz modlić się o akcje związane z rozdawaniem sprzętu dla osób niepełnosprawnych.
Po nabożeństwie odbyła się słodka agape.

Link do kazania można uzyskać logując się na strone facebooka naszego Zboru.
Drukuj
ODESZŁA DO PANA
12
10.21
Informujemy, że odeszła do Pana Ś. P. Maria Białkowska członkini Zboru "Charisma" w Lublinie. Zmarła aktywnie uczestniczyła w życiu Kościoła, wspierała pracę i służby Kościoła, prowadząc modlitwy o rozwój ewangelii w naszym kraju, od wielu lat utrzymywała też kontakt z naszym Zborem, uczestniczyła w wielu konferencjach organizowanych przez nasz Zbór, a także prowadziła nieustanną modlitwę o rozwój dzieła Bożego i pracy prowadzonej przez nasz Zbór.

Pogrzeb odbył się w dniu 30 września na Cmentarzu Komunalnym w Lublinie. W uroczystości pogrzebowej uczestniczyli wierzący z różnych społeczności Lublina. Nasz Zbór był reprezentowany przez Pastora Zboru dr Tomasza Mańko, który w tr
akcie nabożeństwa pogrzebowego wygłosił okolicznościowe kazanie w temacie życia i śmierci.
Drukuj
Podziękowania
12
10.21


Zamieszczamy podziękowanie które wpłynęło do nas od
Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu
Opieki Zdrowotnej w Łosicach

w ramach akcji rozdawania wózków inwalidzkich
przez Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej
w Radzyniu Podlaskim na terenie powiatu łosickiego.

Drukuj
Lekcje religii w Punkcie Katechetycznym przy Zborze w Radzyniu Podlaskim
14
09.21


Informujemy, że z chwilą rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022 rozpoczął funkcjonowanie
Punkt Katechetyczny przy Zborze w Radzyniu Podlaskim.


Lekcje religii prowadzone są przez dyplomowanego katechetę. Osoby zainteresowane uczestnictwem dziecka w lekcjach proszone są o kontakt z katechetą nr tel. 505 403 775.

Oceny z religii są umieszczane na świadectwie szkolnym.
Drukuj
Rusza nabór na kurs biblijny według Ew. św. Jana
14
09.21
Informujemy, że rusza kolejna edycja kursu biblijnego według Ew. św. Jana. Kurs jest prowadzony na bazie materiałów Ligi Biblijnej w Polsce.

Kurs składa się z 7 lekcji, każdy uczestnik otrzymuje nieodpłatnie przewodnik wraz z Ew. św. Jana.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny : 606 454 441.
Nawigacja
TWOJE ZBAWIENIE
odwiedziło nas już