ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
Drukuj
Świadectwo - Oscar Andrzejczuk
13
10.21

Drukuj
Inwestycje w Zborze
13
10.21
Trwa renowacja drewnianego ogrodzenia kościelnego.Na dachu budynku Zboru zostały zamontowane przez firmę ZENE panele fotowoltaiczne.
Tym samym dołączyliśmy do grona instytucji, które produkować będą na swoje potrzeby bezpłatny prąd.więcej info na temat wykonawcy instalacji fotowoltaicznej:
https://zene.pl/

Drukuj
Uroczystość pogrzebowa
13
10.21W dniu 7 pażdziernika 2021 r. Odbyła się uroczystość pogrzebowa
S. P. Stanisławy Kruk.

Nabożeństwo pogrzebowe , które odbyło się w kaplicy pogrzebowej w Łukowie oraz uroczystość pochówku naCmentarzu Parafialnym w Radoryżu Kościelnym poprowadził Pastor Zboru dr Tomasz Mańko.

Modlimy się, aby pokój Pana i jego pocieszenie tak szczególnie spływał na
rodzinę zmarłej.

"Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi
Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi".

ks. Objawienia Jana 14,13
Drukuj
Konferencja This is our time
13
10.21


W dniach 2-3 października pastorstwo oraz Starsi Zboru uczestniczyli w ogólnopolskiej konferencji This is our time w Warszawie w hali Global EXPO organizowanej przez fundacje Narody w Ogniu.

Konferencja zgromadziło około 100 pastorow i liderów z różnych kościołów z Polski i zagranicy. Atmosfera konferencji wypełniona była obecnością Ducha Świetego.

Jako Zbór chcemy być częścią tego co Bóg czyni w Naszym kraju i uczestniczyć w tym świeżym działaniu Ducha Świętego.

Nauczania z konferencji dostępne są na stronie organizatora.
https://nationsonfire.org/
Drukuj
Projekt Wydajemy Odzież
13
10.21

Przystępujemy do realizacji nowego projektu Wydajemy odzież dla
potrzebujących. W ramach realizacji projektu wydawać będziemy nową Odzież
w postaci kurtek i spodni firmy Cross.

Odzież trafi między innymi do dzieci i młodzieży z domów dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych z terenów powiatu łosickiego, włodawskiego oraz radzyńskiego.

Odzież wydawana będzie we współpracy z Centrami Pomocy Rodzinie, władzami samorządowymi i szkołami.
Dzięki temu projektowi kilkaset osób otrzyma nową i elegancką odzież.
Drukuj
FOTORELACJA z akcji rozdawania sprzętu dla niepełnosprawnych
12
10.21
Zamieszczamy zdjęcia i filmiki z akcji rozdawania sprzętu dla osób niepełnosprawnych jaką przeprowadziliśmy w dniach 20-25 września 2021r. na terenie powiatu włodawskiego, łosickiego oraz radzyńskiego.Wydawany sprzęt był uprzednio odpowiednio dopasowywany. Osoby potrzebujące mogły też usłyszeć o służbie i misji Joni Eareckson Tada. Każdy uczestnik otrzymał w prezencie książkę pt. Joni-niezapomniana historia, egzemplarz Pisma Świętego oraz mógł skorzystać z porady duszpasterskiej i modlitwy. Rozdawaliśmy także ulotki i wizytówki z niezbędnymi informacjami na temat funkcjonującej przy naszym Zborze wypożyczalni sprzętu na rzecz osób niepełnosprawnych.fotorelacja kliknij tutaj

Drukuj
WAKACYJNE LETNIE KINO
12
10.21
Z końcem wakacji zakończyło działalność nasze LETNIE KINO. W każdy wtorek były wyświetlane różne filmy o tematyce chrześcijańskiej m. in. Bóg nie umarł, War Room. Siła modlitwy, Overcomer. Biegnij i zwyciężaj, oraz wiele innych.

Każdy mógł odebrać dla siebie przesłanie zawarte w tych filmach, że Bóg ma nad wszystkim kontrolę i każdemu chce pomóc. Filmy wyświetlane były na wolnym powietrzu wieczorową porą.

Każdy seans filmowy cieszył się dużym zainteresowaniem i gromadził znaczące grono osób. Postanowiliśmy nie kończyć i dalej kontynuować naszą działalność. Planujemy zorganizować kolejne seanse filmowe o czym będziemy odpowiednio wcześniej informować.


Nawigacja
TWOJE ZBAWIENIE
odwiedziło nas już