ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
Drukuj
ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W RADZYNIU PODLASKIM
21
09.16Informujemy, że w dniach 23-24 września 2016r. w sklepach Biedronka oraz Delikatesach Centrum przy ulicy Chmielowskiego w Radzyniu Podlaskim przeprowadzona będzie zbiórka żywności ze strony wolontariuszy Lubelskiego Banku Żywności. Akcja w Radzyniu Podlaskim jest częścią ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację Banków Żywności. Zebrana w ten sposób żywność trafi do osób potrzebujących z terenu miasta i okolic. Nasi wolontariusze dyżurować będą przy wejściu do sklepów, posiadać będą odpowiednie identyfikatory i wręczać ulotki o tegorocznej akcji.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.


Drukuj
Szkoła Służby
21
09.16


Informujemy, że w najbliższym czasie w ramach funkcjonującej Szkoły Służby zorganizowane będą seminaria biblijne z udziałem:

1) Brata Vahagna Poghosyana z Armenii, który od wielu lat usługuje Słowem proroczym w krajach byłego Związku Radzieckiego. Jest cenionym i uznanym prorokiem, a przekazywane Słowa od Boga dożycia kościołów oraz poszczególnych wierzących jest bardzo precyzyjne i stanowi inspirację, zachętę do życia w Bożej w świętości i bojaźni Bożej, jak też uwalnia ludzi do służby dla Pana w mocy Ducha Świętego. Planowane jest indywidualna posługa dla zainteresowanych.

2) Brata Edwarda Kędziery Dyrektora Misji Więziennej „Fylake”, który od szeregu lat prowadzi pracę wśród więźniów na terenie całego kraju, prowadząc ewangelizacje, nauczania, projekcje filmów oraz kursy biblijne, niosąc też pomoc materialną dla osadzonych w zakładach karnych.
W najbliższym czasie planowany jest też wyjazd z posługą do zakładu karnego we Włodawie i Rzeszowie.

Zainteresowani udziałem w seminariach proszeni są o uprzedni kontakt
tel. 606 454 441.
Drukuj
Misjonarska posługa w Zborzez w Radzyniu Podlaskim
20
09.16


W dniu 21 września (środa) na naszym nabożeństwie usługiwać będzie
Genadij Zablocki - misjonarz z Białorusi, który prowadzi pracę misyjna w krajach byłego Związku Radzieckiego.

Nasz gość dzielić się będzie Słowem Bożym, składać świadectwo działania Bożego w narodach oraz modlić się za osoby potrzebujące.

Zapraszamy, wstęp wolny!!!
Drukuj
Bezpłatne porady tereapeutyczne dla osób uzależnionych
20
09.16


Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin "Błękitny Krzyż", zaprasza osoby zainteresowane na bezpłatne konsultacje i porady terapeutyczne

termin 23.09.2016
(piątek) godzina 09:00-13:00

Porad udzielać będzie Piotr Stępniak
terapeuta w Stowarzyszeniu Pomocy "ARKA"

Osoby zainteresowane prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny
pod nr 606-454-441.

Drukuj
Piotr Stępniak - spotkanie otwarte - Huszlew
19
09.16Drukuj
Nowy Rok Szkolny w Punkcie Katechetycznym 2016/2017
09
09.16


Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 będą prowadzone lekcje katechezy w Pozaszkolnym Punkcie Katechetycznym przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim.

Nadmieniamy, że oceny z religii są umieszczane na świadectwie szkolnym.

Prowadzącym zajęcia będzie dyplomowany katecheta.

Rodzice zainteresowani udziałem ich dzieci w lekcjach katechezy prowadzonych w Punkcie Katechetycznym naszego Kościoła proszeni są o kontakt telefoniczny z Kancelarią Zboru:
tel.: (83) 352 95 76 lub 606 454 441.

Drukuj
Projekt - Gwiazdkowa Niespodzianka 2016
09
09.16


Informujemy, że Zbór „Nowe Jeruzalem” w Radzyniu Podlaskim w roku 2016 będzie uczestniczył w realizacji międzynarodowego projektu „Gwiazdkowa Niespodzianka”.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i na początku Nowego Roku będziemy dotrzemy do kilkuset dzieci ze świątecznymi paczkami.
Nadmieniamy, że dotychczas przekazaliśmy kilkanaście tysięcy paczek dla dzieci z rodzin ubogich i potrzebujących z naszego regionu. Paczki zawierały słodycze, przybory szkolne, ubrania, kosmetyki i były rozdawanie w szkołach, przedszkolach, domach dziecka, ośrodkach szkolno-wychowawczych, ośrodkach dla cudzoziemców, w domach prywatnych oraz w trakcie publicznych akcji w wielu miejscowościach na terenie województwa lubelskiego.Drukuj
Remont Domu Modlitwy w Huszlewie
30
08.16


Informujemy, że prowadzony jest remont Domu Modlitwy w Huszlewie.

Osoby zainteresowane zaangażowaniem się w prace remontowe proszone są o kontakt z Pastorem Zboru.

Informujemy, że nabożeństwa w Domu Modlitwy Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Huszlewie odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17.00. Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w dniu 4 września. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Huszlew i okolic.

Przyjdź i doświadcz mocy żywego Boga !!!.
Drukuj
Codzienne wydawanie żywności
30
08.16


Informujemy, że w miesiącu sierpniu br. rozpoczęliśmy realizację nowego projektu „Codzienne wydawanie produktów spożywczych”. Rozdawane produkty żywnościowe pochodzą ze sklepu „Tesco” w Radzyniu Podlaskim.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem żywności proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 500 280 900.
Drukuj
Zborowa Szkoła Służby
30
08.16


nformujemy, że w miesiącu wrześniu br. zaplanowane są kolejne zajęcia w ramach zborowej Szkoły Służby.

- w dniu 3 września odbędzie się konferencja z ewangelistą Keirem Taylorem z RPA. Miejsce konferencji: Zbór „Koinonia” w Świdniku.

- w dniu 17 września odbędzie się konferencja prorocza dla liderów Kościoła z bratem Vaghanem z Armenii. Miejsce konferencji: Zbór „Agape” w Lubartowie.

Zainteresowani proszeni są o wcześniejszy kontakt z Pastorem Zboru.

Drukuj
Spotkanie postno - modlitewne
30
08.16


W sobotę 10 września 2016 r. w naszym Zborze odbędzie się kolejne spotkanie postno-modlitewne zborów lubelszczyny. Spotkanie poświęcone będzie modlitwie o Kościół w Polsce, o duchowe przebudzenie i Boże błogosławieństwo dla naszego kraju.


Drukuj
Informacja dla osób ubiegających się o pobieranie żywności
30
08.16


Informujemy, że osoby z terenu powiatu radzyńskiego, które są zainteresowane pobieraniem żywności, w ramach Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2016, w Punkcie Wydawania Żywności przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim mogą składać skierowania z ośrodków pomocy społecznej.

Żywność za miesiąc sierpień wydawana będzie w najbliższą środę i piątek o godz. 16.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 500 280 900.
Drukuj
Wołamy do Boga za prześladowanych chrześcijan !!!
16
08.16

Poniżej zamieszczamy informacje za Stowarzyszeniem: Głos Prześladowanych ChrześcijanDrukuj
Wydawanie żywności dla osób potrzebujących w okresie 2016/2017
06
08.16


Informujemy, że osoby z terenu powiatu radzyńskiego, które są zainteresowane pobieraniem żywności w okresie VIII. 2016 r. - IV. 2017 r. w Punkcie Wydawania Żywności przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim proszone są o dostarczenie odpowiednich skierowań z ośrodków pomocy społecznej.

Otrzymywana żywność dystrybuowana będzie w ramach Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2016.

Odpowiednie skierowania z ośrodków pomocy społecznej prosimy o wrzucanie do skrzynki pocztowej znajdującej się przy wejściu.


Skierowania przyjmujemy do dnia końca sierpnia 2016 r.

Wydawanie karnetów upoważniających do odbierania żywności w naszym punkcie odbędzie się w dniu 20 sierpnia (sobota) w godz. 9.00- 12.00.

Pierwsze wydanie żywności odbędzie się w dniu 27 sierpnia (sobota)
w godz. 9.00 - 12.00.


Drukuj
P R O J E K T "Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie"
06
08.16

Zbór „Nowe Jeruzalem” przystąpił do realizacji nowego projektu „Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie”, którego celem jest niesienie pomocy chrześcijańskim dzieciom w Pakistanie.
Dzieci te pochodzą z biednych rodzin chrześcijańskich, często są sierotami, bowiem ich rodzice zostali pozbawieni życia za wiarę w Chrystusa, a najbliższej rodziny nie stać na wysłanie dziecka do szkoły.
Jako Polacy, w ten właśnie sposób chcemy zaangażować się we wsparcie chrześcijaństwa w tym islamskim kraju, gdzie chrześcijanie są prześladowani z powodu swojej wiary w Jezusa Chrystusa.

W ramach projektu „Adopcja serca - pomoc dzieciom w Pakistanie”, każdy ofiarodawca zobowiązuje się do pokrycia miesięcznych kosztów nauki dziecka w jednej z chrześcijańskich szkół na terenie Pakistanu. Miesięczny koszt nauki dziecka w szkole wynosi 5 USD.

Dzięki hojności naszych ofiarodawców możemy już w tym momencie zapewnić edukację kilkudziesięciu dzieciom w Pakistanie.
Nasz projekt skierowany jest do szerokiego grona w naszym kraju.
Wiemy, że jest jeszcze wiele dzieci, które mogłyby podjąć naukę w szkole chrześcijańskiej, jednakże na przeszkodzie...

Nawigacja
Pobieranie
Dołącz do nas na Facebooku

kchweradzyn.pl/php7/images/facebook.png
http://facebook.p...
losowo z Biblii
Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu; kto bowiem przystępuje do Boga, musi uwierzyć, że on istnieje i że nagradza tych, którzy go szukają.

(Hbr 11, 6)
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
odwiedziło nas już