ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
z życia Zboru
Drukuj
Irlandzki Piknik Miejski
05
08.15z życia Zboru
Drukuj
Spotkanie z uzdrowieniem w Zborze "Nowe Jeruzalem" w Radzyniu Podlaskim
01
07.15

Zbór „Nowe Jeruzalem” w Radzyniu Podlaskim organizuje w dniach 4-5 lipca 2015r. (sobota-niedziela) Seminarium biblijne poświęcone tematyce uzdrowienia i uwolnienia z pęt szatańskich w kontekście nauczania Pisma Świętego.

Usługiwać będzie Arkadiusz Obcieszko wraz trzy osobowym zespołem misyjnym. Osoby usługujące są związane ze służbą uzdrowieńczą J. G. Lake Team Polska i są pełnymi pasji dla Boga, zwiastującymi ewangelię o Jezusie Chrystusie w mocy Ducha Świętego, pragnącymi widzieć demonstrację mocy Bożej w uzdrawianiu oraz uwolnieniu od demonów. Na skutek ich posługi wiele osób w Polsce zostało całkowicie uzdrowionych z nieuleczalnych chorób oraz uwolnionych od demonicznej opresji.

W trakcie seminarium zaplanowany jest czas modlitwy o uzdrowienie osób chorych.

Wstęp wolny !!!z życia Zboru
Drukuj
Wydawanie odzieży
29
06.15
Służba Charytatywna przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim informuje, że w dniu:

3 lipca 2015r. (piątek)
w godz. 16.00- 18.00


odbędzie się kolejna akcja bezpłatnego wydawanie odzieży dla osób potrzebujących z terenu powiatu radzyńskiego.

FEAD 2015
Drukuj
Europejski Program Pomocy Żywnościowej FEAD 2015
29
06.15
Informujemy, że Punkt Wydawania Żywności przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim przystąpił do realizacji Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej FEAD na rok 2015.
W ramach programu każdego miesiąca w naszym punkcie będzie wydawana żywność dla ponad 700 osób z terenu powiatu radzyńskiego, które uzyskały odpowiednie skierowania z ośrodków pomocy społecznej.

Osoby odbierające żywność powinny zgłosić się po odbiór w ustalonym uprzednio terminie i posiadać ze sobą dowód tożsamości wraz z karnetem.

Kolejna akcja wydawania żywności odbędzie się w dniu
18 lipca 2015r. (sobota) w godz. 9.00, 10.00, 11.00.
z życia Zboru
Drukuj
Zajęcia świetlicowe w okresie wakacji - Świetlica Środowiskowa dla dzieci i młodzieży "TYMKO"
29
06.15Informujemy, że Świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży „Tymko” przystępuje do realizacji programu „Akcja Lato 2015”, w ramach którego zorganizowane będą wyjazdowe zajęcia świetlicowe dla dzieci i młodzieży oraz letnie obozy wypoczynkowe. Nadmieniamy, że w okresie wakacji świetlica w Radzyniu Podlaskim czynna będzie w każdą sobotę w godz. 11.00-14.00.
Zainteresowani uczestnictwem w zajęciach proszeni są o kontakt tel. 608 135 679.

z życia Zboru
Drukuj
Program Gwiazdkowa Niespodzianka na rok 2016
29
06.15

Informujemy, że Zbór KCHWE w Radzyniu Podlaskim będzie uczestniczył w realizacji międzynarodowego projektu „Gwiazdkowa Niespodzianka” na rok 2016. W okresie Świąt Bożego Narodzenia i na początku Nowego Roku przekażemy paczki dla ubogich i potrzebujących dzieci z naszego terenu.

Nadmieniamy, że w okresie ubiegłych lat przekazaliśmy kilka tysięcy paczek dla dzieci z rodzin ubogich i potrzebujących. Paczki, które zawierają słodycze, przybory szkolne, ubrania, kosmetyki były rozdawanie w szkołach, przedszkolach, domach dziecka, ośrodkach szkolno - wychowawczych, ośrodkach dla cudzoziemców, w domach prywatnych oraz w trakcie organizacji akcji w różnych miejscowościach na terenie województwa lubelskiego.

Akcja „Gwiazdkowa Niespodzianka” jest największą akcja pomocową na rzecz dzieci na całym świecie i stanowi cudowne świadectwo wyrazu miłości Bożej w Jezusie Chrystusie i dociera z paczkami każdego roku do 10 mln dzieci ze 124 krajów świata.

Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, instytucje oraz organizacje z terenu województwa lubelskiego i mazowieckiego przy realizacji naszego projektu GN.
Zainteresowani proszeni są o kontakt z Kancelarią Zboru.

z życia Zboru
Drukuj
Chrzest Wodny
11
06.15

W związku zaplanowanym w najbliższym czasie uroczystością chrztu wodnego pragniemy poinformować, iż zainteresowani proszeni są o kontakt z Pastorem Kościoła tel.: 606 -454-441.

"A Piotr rzekł do nich: Upamiętajcie się i niechaj się każdy z was da ochrzcić w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów waszych, a otrzymacie dar Ducha Świętego"
Dz. Ap. 2,38

Drukuj
STUDIA BIBLIJNE
09
06.15

" O to się troszcz, w tym trwaj, żeby postępy twoje były widoczne dla wszystkich" I List do Tymoteusza 4:15

Informujemy, że w okresie do 15 czerwca 2015r. prowadzony jest nabór na studia biblijne w Chrześcijańskim Instytucie Biblijnym w Warszawie. Wizją naszego Zboru jest aby jego członkowie posiadali odpowiednie przygotowanie teologiczne oraz wyposażenie do sprawowania służby w Kościele.
Osoby zainteresowane podjęciem studiów biblijnych proszone są o kontakt z Pastorem Zboru.

Więcej informacji o studiach biblijnych na stronie chib.pl

Informujemy, że na chwilę obecną kilka osób ze Zboru KCHWE w Radzyniu Podlaskim kontynuuje studia biblijne w Chrześcijańskim Instytucie Biblijnym w Warszawie.

Modlimy się aby nasi studenci mogli należycie wykorzystać zdobytą wiedzę w służbie w Kościele.
z życia Zboru
Drukuj
Spotkanie z kulturą żydowską w Radzyniu Podlaskim
04
06.15
Zbór Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Nowe Jeruzalem” w Radzyniu Podlaskim w ramach realizacji projektu „Ocalić od zapomnienia i spojrzeć w przyszłość” w dniu 31 maja zorganizował spotkanie z kulturą żydowską na Podlasiu.

W ramach tego zorganizowana została wycieczka „Szlakiem żydowskim po Podlasiu”, której program obejmował zwiedzanie Wielkiej Synagogi we Włodawie oraz teren byłego niemieckiego obozu zagłady w Sobiborze.

W trakcie naszej wycieczki mogliśmy...

FEAD 2015
Drukuj
Wydawanie żywności
04
06.15

Punkt Wydawania Żywności przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim informuje, że rozdawanie żywności w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej FEAD na rok 2015 dla osób z terenu powiatu radzyńskiego odbędzie się w dniu:

13 czerwca 2015r. (sobota) w godz. 9.00, 10.00 i 11.00.


Osoby uprawnione do odbioru powinny zgłosić się na ustaloną godzinę oraz posiadać karnet !!!.Służba Charytatywna przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim informuje, że w dniu 13 czerwca 2015 r. (sobota) w godz. 9.00 - 13.00 odbędzie się bezpłatne wydawanie odzieży dla osób potrzebujących z terenu powiatu radzyńskiego.

Miejsce: Radzyń Podlaski ul. Parkowa 33.
z życia Zboru
Drukuj
Apostolska Usługa na Lubelszczyźnie
03
06.15

Informujemy, że na zaproszenie Zboru "Nowe Jeruzalem" w Radzyniu Podlaskim w dniu 7 czerwca (niedziela) 2015r. usługiwać będzie Pastor Theodor i Lien Verkuil ze służby Shekinah Ministry w Holandii.

Zaplanowaliśmy też usługi naszych gości w m. in. następujących miejscowościach: w Łukowie, Lublinie, Siedlcach oraz w Warszawie.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z posługi naszych gości proszone są o kontakt tel. z Pastorem Zboru (nr 606 454 441).


Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Tomasz Mańko
Pastor Zboru KCHWE w Radzyniu Podlaskim


z życia Zboru
Drukuj
Spotkanie z językiem hebrajskim, językiem Biblii
24
05.15


Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu z językiem hebrajskim jakie odbędzie się w dniu 31 maja 2015r. ( niedziela ) w godz. 15.00- 19.00 w Zborze KCHWE w Radzyniu Podlaskim.

Spotkanie to jest szczególnie polecane dla tych osób, które mają na sercu pogłębienie swojego zrozumienia Starego Testamentu, poznania języka Biblii oraz otrzymania zachęty do modlitwy o naród żydowski i Izrael.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tomasz Mańko
Pastor Zboru
z życia Zboru
Drukuj
Wystawa prac z konkursu plastycznego "Moja rodzina"
21
05.15

Świetlica Środowiskowa „Tymko” działająca przy Zborze 'Nowe Jeruzalem” w Radzyniu Podlaskim zaprasza na wystawę prac z konkursu plastycznego „Moja rodzina” o nagrodę Sekretarza Stanu MEN, jaki odbył się w dniu 17 maja 2015 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Rodziny.

Wystawę będzie można obejrzeć w dniach 22 i 29 maja 2015 r. w godz. 17.00 - 19.00 w Świetlicy „Tymko” przy ulicy Parkowej 33.

Konkurs plastyczny „Moja rodzina” związany był z realizacją zadania w ramach konkursu ofert z „zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych” i został sfinansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miasta Radzyń Podlaskim na 2015 rok.
z życia Zboru
Drukuj
Relacja - Światowy Dzień Rodziny w Radzyniu Podlaskim - 2015
20
05.15
W dniach 15-17 maja 2015 r. w Radzyniu Podlaskim odbywały się obchody Światowego Dnia Rodziny, w których Zbór Kościoła Chrześcijan Wiary
Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim
był jednym z głównych
organizatorów.

Obchody te odbyły się pod patronatem Pana Tadeusza
Sławeckiego
Sekretarza Stanu w MEN oraz Ośrodka Informacyjnego ONZ w Warszawie.
Tegoroczne obchody związane zostały z realizacją zadania w
ramach konkursu ofert z "zakresu profilaktyki i rozwiązywania
problemów alkoholowych" i zostały sfinansowane ze środków Miejskiego
Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miasta
Radzyń Podlaskim na 2015 rok.

Celem naszej oferty, która została pozytywnie zaopiniowana przez komisje konkursową, było położenie nacisku na wzmacnianie więzi rodzinnych, ukazanie sposobów aktywnego spędzenia wolnego czasu poprzez udział w zajęciach kulturalnych, sportowych promujących zdrowy i trzeźwy styl życia z dala od używek, zachęcenie dzieci i ich rodziców (opiekunów) do wspólnego spędzania
wolnego czasu, promowanie właściwych postaw prorodzinnych oraz zachowań
wśród dzieci/ młodzieży, a także dążenie do podniesienia poziomu
wiedzy dla osób (wolontariuszy) zajmujących się pracą wśród rodzin
dotkniętych problemem alkoholowym poprzez organizację konferencji
naukowej oraz wykładów dla młodzieży szkolnej z terenu naszego miasta.z życia Zboru
Drukuj
Szkoła Uwolnienia w Radzyniu Podlaskim
18
05.15
Informujemy, że funkcjonująca przy naszym Zborze - Zborowa Szkoła Służby rozpoczyna w miesiącu maju 2015r. cykl szkoleń w zakresie podstaw Walki Duchowej i Uwolnienia od demonów.

Naszą ideą nie jest zbudowanie teologicznej Szkoły Uwolnienia, lecz prowadzenie praktycznych warsztatów opartych na materiałach oferowanych przez Misję Petra w Polsce i stosowanych w ramach Szkół Uwolnienia 101 oraz 201 z udziałem doświadczonych usługujących m. in. w osobie Pastora Józefa Jasińskiego założyciela Promised Land Ministries z Edmonton w Kanadzie, Tima Gardnera z Misji House of Refuge Mission w Kanadzie oraz Dana Morrisona.

Nasze szkolenia będą się odbywały metodą cotygodniowych spotkań w formie wideo-wykładów. Osoby zainteresowane zastosowaniem zasad duchowego uwolnienia i duchowej walki proszone są o kontakt z Pastorem Zboru.
Kalendarz
Sierpień 2015

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Nawigacja
Pobieranie
losowo z Biblii
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.

(Ew. Mateusza 11:28-30)
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
odwiedziło nas już