ostatnio dodane newsy

Prorok Dmitrij Biereziuk w Zborze w Radzyniu Podlaskim
Najnowsze nauczanie mp3 - Brat Dmitrij Biereziuk
nauczanie mp3
Drukuj
Najnowsze nauczanie mp3 - Brat Dmitrij Biereziuk
31
07.14
Zachęcamy wszystkich do przesłuchania najnowszego nauczania jakie pojawiło się ostatnio na naszej stronie.


W dniu wczorajszym i dzisiejszym tj. 30 i 31 lipca w naszym kościele mieliśmy możliwość goszczenia sługi Bożego, brata Dmitrija Biereziuka, który podzielił się słowem na temat wiary i trwania w Bogu oraz drodze do oczyszczenia w życiu chrześcijanina.

Zachęcamy wszystkich do pobierania nauczania.

Nauczanie pt.: "Sprawdź swoją wiarę w Bogu"

Nauczanie pt.: "Droga do oczyszczenia chrześcijanina"

kliknij poniżej czytaj więcej aby pobrać nauczanie


z życia Zboru
Drukuj
Prorok Dmitrij Biereziuk w Zborze w Radzyniu Podlaskim
26
07.14
I stanie się w ostateczne dni, mówi Pan,
że wyleję Ducha mego na wszelkie ciało....

Dz. Ap. 2:17

Na zaproszenie Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w dniach

30-31 lipca 2014 r. (środa-czwartek)
na usługę do Zboru
w Radzyniu Podlaskim przyjedzie

BRAT DMITRIJ BIERIEZIUK Z UKRAINY, który jest uznanym w kręgach chrześcijańskich Bożym prorokiem.

W jego służbie widoczne są ponadnaturalne przejawy działania mocy Bożej.
Brat Biereziuk od wielu lat posługuje ciału Chrystusa. Będąc w wieku 70 lat, w każdy ostatni piątek miesiąca, w miejscowości Równo na Ukrainie prowadzi nabożeństwa uzdrowieńcze, w których uczestniczy około 3000 osób z różnych krajów. Wielu otrzymuje swoje uzdrowienie z różnych chorób.

zapoznaj się z planem spotkań, kliknij czytaj więcej


Drukuj
Fotorelacja - Chrzest Wiary 07.06.2014r. - Kunów
15
06.14Drukuj
Niedzielne nabożeństwo połączone z chrztem wodnym
05
06.14

Najbliższe nabożeństwo (niedziela 08.06.2014) połączone wraz z chrztem wodnym odbędzie się w Chrześcijańskim Ośrodku Wypoczynkowym w Kunowie o godz.: 11:00

Serdecznie zapraszamy


"A Piotr rzekł do nich: Upamiętajcie się i niechaj się każdy z was da ochrzcić w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów waszych, a otrzymacie dar Ducha Świętego"
Dz. Ap. 2,38

Drukuj
fotorelacja - Światowy Dzień Rodziny
01
06.14


Drukuj
Światowy Dzień Rodziny
29
05.14
Już w tą sobotę 31.05.2014 od godziny 14:00 - Park Miejski

Drukuj
Oto dzieci są darem Pana, podarunkiem jest owoc łona
27
04.14

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO GABRYSI c. ANDRZEJA I KATARZYNY WAKULSKICH (27.04.2014R)

W jakim celu spotykamy się jako Kościoł:

aby oddać chwałę i cześć Bogu. Oddawanie chwały Bogu jest najwyższą formą aktywności człowieka wobec Boga, przez co wyrażamy naszą wiarę w Niego, potwierdzając przez to, że uznajemy Boga w swoim życiu.
rozważamy Słowo Boże aby poznać, co Bóg chce do nas powiedzieć. Słowo Boże jest chlebem dla naszej duszy. Pan Jezus powiedział, że ...”nie samym chlebem żyje człowiek ale każdym Słowem, które pochodzi z ust Bożych”... .

Kiedy studiujemy Biblię możemy z tej księgi dowiedzieć się o wielu różnych rzeczach i możemy przy tym poznać Boży punkt widzenia na te sprawy. Jako wierzący ludzie zawsze mamy do wyboru: albo będziemy postępować według naszych poglądów albo zastosujemy się do wskazówek udzielanych przez samego Boga.

Jako ludzie zawsze mamy możliwość dokonania wyboru: czy mamy praktykować naszą wiarę według sposobów ustanowionych przez człowieka czy według sposobu akceptowanego przez Boga.Drukuj
Fotorelacja z kolacji paschalnej - 19.04.2014r.
19
04.14
kliknij tutaj i zobacz resztę zdjęć


Drukuj
PASCHA - znaczy ominąć
19
04.14


Anioł śmierci wędrując przez ziemie faraona omijał naznaczone domy.
W języku hebrajskim „Pesach" znaczy omijać.

„Albowiem na naszą Wielkanoc jako baranek został ofiarowany Chrystus... ” -I Kor. 5:7

Okoliczności ustanowienia Paschy

Relacja, zapoczątkowana przymierzem Boga z Abrahamem, jest jako obietnica kolejnym pokoleniom. Bóg wypełnia tą obietnicę od obdarzenia Abrahama synem - Izaakiem, później potwierdza obietnicę, nadając synowi Izaaka, Jakubowi, nowe imię Izrael.

Syn Jakuba - Józef stał się wybawicielem Egiptu, jako namiestnik faraona, gromadząc zapasy żywności. Później, nastał inny faraon, który nie pamiętał ani Józefa, ani tego, czego on dokonał dla Egiptu. Lud Izraela stawał się potężniejszy i liczniejszy, więc faraon uczynił Izraelitów niewolnikami.
W czasie tej niewoli Bóg wezwał Mojżesza, by udał się do Egiptu i zażądał od faraona uwolnienia narodu izraelskiego. Faraon nie chciał wypuścić Izraela więc Bóg...

Drukuj
Ważność zmartwychwstania
19
04.14
Są trzy ważne powody, dla których doktryna o zmartwychwstaniu ma szczególne centralne znaczenie w wierze chrześcijańskiej:

- zmartwychwstanie jest dochodzeniem praw Jezusa Chrystusa, samego Boga:

„Który według ducha uświęcenia został ustanowiony Synem Bożym w mocy przez zmartwychwstanie, o Jezusie Chrystusie Panu naszym” (Rz.1.3).

- Jezus był postawiony przed dwoma sądami ludzkimi: religijnym Rady Żydowskiej , a następnie świeckim sądem Piłata – gubernatora rzymskiego. Oba z nich potępiły Jezusa za nazywanie siebie Synem Bożym i skazały Go na śmierć.

Oba te sądy zjednoczyły się w działaniach mających zapobiec otwarciu grobu Jezusa. Przy grobie postawiona została uzbrojona straż. A jednak trzeciego dnia pieczęć została złamana, straż zbrojna sparaliżowana, a Jezus wyszedł z grobowca.
W ten sposób Bóg odwrócił decyzję Rady Żydowskiej i Piłata oraz publicznie udowodnił, że Chrystus jest Synem Bożym.
zmartwychwstanie jest pieczęcią, jaka...

Drukuj
Istota Świąt Wielkanocy - artykuł
18
04.14
Dla ewangelicznego chrześcijaństwa Święta Wielkiej Nocy to szczególny czas wspominania sensu i celu śmierci oraz zmartwychwstania Pana Jezusa Chrystusa, wyraźnie nawiązujący do starożytnej tradycji obchodzenia tego Święta przez Kościół chrześcijański. Wydarzenie Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa stanowi istotę wiary chrześcijańskiej. Z tego też względu nabożeństwa w okresie Świąt mają szczególnie uroczysty charakter, w trakcie których podkreśla się znaczenie tych wydarzeń oraz związek między Śmiercią i Zmartwychwstaniem Chrystusa.

Dlaczego podkreślamy te wydarzenia ?

Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa ma przede wszystkim charakter zbawczy. Chrystus przyszedł na świat po to, aby usprawiedliwić grzesznego człowieka. To usprawiedliwienie dokonało się się w momencie Śmierci Chrystusa na krzyżu. Ta śmierć miała charakter ofiarniczy. Ta ofiara Jezusa stanowi najistotniejsze wydarzenie historio-zbawcze, dzięki któremu człowiek został zbawiony, odkupiony i usprawiedliwiony. Dlatego też dla nas najważniejszym Świętem jest Wielki Piątek i następująca po nim Niedziela Wielkanocna. W tych Dniach...

Drukuj
Jezus Żyje - Wesołego Alleluja
17
04.14
Z okazji Świąt Wielkanocy, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a przede wszystkim tego aby zmartwychwstały dwa tysiące lat temu Chrystus gościł w sercach każdego z Was, a Jego potężna moc przemieniała Wasze serca i życie. Niech to będzie czas zadumy nad tym czego Jezus dokonał dla Ciebie, drogi przyjacielu.

z Bożymi pozdrowieniami Pastor oraz Rada Zboru
Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej
w Radzyniu Podlaskim

Drukuj
Porządek spotkań w okresie Świąt Wielkanocy
17
04.14
Porządek spotkań w okresie Świąt Wielkanocy

18 kwiecień - godz.: 18:00 - nabożeństwo Wielkopiątkowe,
19 kwiecień - godz.: 18:00 - nabożeństwo, wieczerza Paschalna,
20 kwiecień - godz.: 10:00 - niedzielne nabożeństwo,
21 kwiecień - godz.: 18:00 - nabożeństwo dziękczynne

nauczanie mp3
Drukuj
wejdź, posłuchaj i zbuduj swoją wiarę - nauczania MP3
30
03.14

Zachęcamy wszystkich do przesłuchania najnowszego nauczania jakie pojawiło się ostatnio na naszej stronie.


zachęcamy do pobierania i słuchania, niech treść zamieszczona na naszej stronie buduje twoją wiarę i niech powoduje, że twoje życie chrześcijańskie wzrasta z każdym dniem

niech Pan cię błogosławi !!!


Drukuj
Zbiórka Żywności
30
03.14
Zbiórka żywności Podziel się Posiłkiem rozpoczyna się już w najbliższy piątek!

W dniach 4 - 6 kwietnia, w ramach programu Podziel się Posiłkiem, odbędzie się kolejna, ogólnopolska zbiórka żywności dedykowana dzieciom.

Akcja w naszym mieście zorganizowana jest przez Bank Żywności w Lublinie.
W pierwszy weekend kwietnia wolontariusze Lubelskiego Banku Żywności , od samego rana, będą czekać w sklepach spożywczych na wszystkich, którym nieobojętny jest los niedożywionych dzieci w naszym mieście i regionie.

Każdy kto chce mieć wkład w zmniejszanie skali problemu, może przyłączyć się do Programu Podziel się Posiłkiem i wziąć udział w zbiórce żywności.Nawigacja
Pobieranie
losowo z Biblii
Kto słucha słowa mego i wierzy temu, który mnie posłał, ma życie wieczne i nie stanie przed sądem, lecz przeszedł z śmierci do życia.

(J 5, 24)
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
odwiedziło nas już