ostatnio dodane newsy

Najnowsze nauczanie
nauczanie mp3
Drukuj
Najnowsze nauczanie
17
10.16
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym nauczaniem jakie jest zamieszczone na naszej stronie internetowej.


Edward Kędziera - Dyrektor Misji Więziennej "FYLAKE"
wykład z dn. 12 października 2016r. tytuł wykładu: "Czym się karmisz?".

Ada Krasutskaja - świadectwo z życia: "Boże prowadzenie w moim życiu".


wszystkie wykłady dostępne tutaj


nauczanie mp3
Drukuj
Najnowsze nauczanie
10
10.16

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym nauczaniem jakie jest zamieszczone na naszej stronie internetowej.


dr Pastor Tomasz Mańko – tytuł wykładu: „Pragnienie służenia Bogu czy tylko intencje?"


Evgenij Kodjakin - pochodzi z Białorusi i jest namaszczonym nauczycielem Słowa Bożego, posługuje w Kościołach na terenie byłego Związku Radzieckiego, Polski oraz w Niemiec. Głoszone Słowo zawsze ma aktualne przesłanie dla każdego wierzącego, a w jego służbie manifestują się dary Ducha Świętego.

Tytuł wykładu: „Czy moje serce jest czyste w oczach Boga?”.


Pastor Henadzi Biyerman - prowadzi Kościół w Białorusi. Jest namaszczonym nauczycielem Słowa Bożego, w którego służbie manifestują się dary Ducha Świętego.

Tytuł wykładu: „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”.

wszystkie wykłady dostępne tutaj


Drukuj
POLECAMY książkę !!! Johna Bevera "Płonące SERCE"
10
10.16
Jeśli jesteś spragniony Boga a w twoim życiu brak jest pasji i miłości do Niego, masz już dość życia w pustej i nie przynoszącej owoców „religii” , szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące celu i swojego przeznaczenia tutaj na ziemi, pragniesz radykalnych zmian w swoim życiu - to ta książka jest dla Ciebie. John Bevere dzieli się niesamowitymi objawieniami, jakie otrzymał od Pana w trakcie poszukiwania oblicza Boga w modlitwie i poście oraz podążaniu za Chrystusem.

John Bevere - autor międzynarodowych bestsellerów, z których niektóre są dostępne w języku polskim: Pod osłoną, Przełamywanie lęku, Nastawieni na wieczność, Diabelska pułapka, Bojaźń Boża, Nieustępliwi, Duch Święty - wprowadzenie. Wszystkie tytuły są dostępne na www.sklep.af.com.pl

John Bevere i jego żona Lisa prowadzą aktywną i szeroko zakrojoną działalność w ramach założonej przez siebie organizacji: Messanger International efektywnie służąc kościołom i wspólnotom od wielu lat.
Drukuj
Służba wśród więźniów
10
10.16


W dniu 12 października 2016 r. na naszym środowym nabożeństwie gościć będziemy Edward Kędzierę - Dyrektora Misji Więziennej FYLAKE, który prowadzi pracę z więźniami w zakładach karnych na terenie Polski. W swojej służbie odwiedził większość zakładów karnych w naszym kraju, dzieląc się Słowem Bożym, prowadzi poradnictwo duszpasterskie oraz kursy biblijne dla więźniów. Będzie to już kolejna wizyta naszego gościa, który dzielić się będzie Słowem Bożym i składać świadectwa działania Boga w służbie.

Jako Zbór od wielu lat wspieramy pracę ewangelizacyjną Misji „Fylake” i uczestniczymy w różnych spotkaniach na terenie zakładów karnych.

Zapraszamy wszystkich spragnionych obecności Bożej !
Drukuj
W najbliższym czasie w Szkole Służby
10
10.16


Informujemy, że w najbliższym czasie w ramach funkcjonującej "Szkoły Służby" przy naszym Zborze zorganizowane będzie seminarium biblijne z udziałem:

Jakuba Kamińskiego – ewangelisty, który z mocą zwiastuje ewangelię, a Bóg potwierdza zwiastowane Słowo licznymi uzdrowieniami i cudami. Więcej o służbie w/w można uzyskać po zapoznaniu się z artykułami pt. „Były piłkarz cudownie uzdrowiony z poważnej kontuzji. To, co mówi zwala z nóg”

„Mistrz rozrywkowego życia, który został chrześcijańskim ewangelistą”

„Bóg czyni cuda przez polskich ewangelistów w USA”
Drukuj
KONFERENCJA SZKOLENIOWA "Gwiazdkowej Niespodzianki" w Radzyniu Podlaskim
10
10.16


W dniu 15 października 2016 r. w naszym Zborze odbędzie się konferencja szkoleniowa dla Kościołów biorących udział w ogólnopolskiej akcji „Gwiazdkowa Niespodzianka”.

W szkoleniu uczestniczyć będzie kilkadziesiąt osób reprezentujących kościoły różnych denominacji w naszym kraju. Będzie to czas przygotowania do wielkiego dzieła Bożego realizowanego w Polsce poprzez służbę Samaritan's Purse.

więcej nt. Gwiazdkowej Niespodzianki na stronie : http://www.occpolska.pl/
Drukuj
ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI "Dziel się żywnością, dziel się radością"
03
10.16


W dniach 30 września - 2 październik 2016 r. Fundacja Bank Żywności w Lublinie zorganizowała na terenie sklepów Tesco województwa lubelskiego zbiórkę żywności „Dziel się żywnością, dziel się radością”. W Radzyniu Podlaskim zbiórka żywności odbyła się w sklepie Tesco. Dzięki hojności darczyńców i przy zaangażowaniu wolontariuszy udało nam się zebrać ponad 270 kg żywności. Żywność ta zostanie przekazana najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu miasta i powiatu radzyńskiego.

Zainteresowani otrzymaniem pomocy żywnościowej
proszeni są o kontakt nr tel. 500 280 900.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom: Bóg zapłać !
Drukuj
Podziękowanie - Zbiórka Żywności
01
10.16

W dniach 23 i 24 września 2016r. w ramach programu Podziel się Posiłkiem, odbyła się Zbiórka Żywności. Akcja w naszym mieście zorganizowana jest przez Bank Żywności w Lublinie. Kilkunastu naszych wolontariuszy zbierało żywność w lokalnych sklepach.
Łącznie zebraliśmy 537 kg żywności. Żywność ta zostanie przekazana rodzinom potrzebującym z terenu naszego miasta i okolic.
Serdecznie dziękujemy sklepom i wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w akcji i w ten sposób zademonstrowali, że nie jest im obojętny los osób potrzebujących.
Drukuj
Szkoła Chrystusa
01
10.16


Informujemy, że trwają zapisy do Międzynarodowej Szkoły Chrystusa, która odbędzie się w Bielsku Białej w dniach 5 - 13 listopada 2016 r.

Międzynarodowa Szkoła Chrystusa została założona przez Pastora Berta Clendennena i była rekomendowana przez Dawida Wilkersona.

Jeśli pragniesz, aby twoja służba została wyposażona w fundamenty, które pozwolą tobie na zrealizowanie Bożych zamiarów przez życie Chrystusa w tobie- to ta Szkoła jest właśnie dla Ciebie.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z Pastorem Zboru.
Ilość miejsc ograniczona !!!
Drukuj
ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W RADZYNIU PODLASKIM
21
09.16Informujemy, że w dniach 23-24 września 2016r. w sklepach Biedronka oraz Delikatesach Centrum przy ulicy Chmielowskiego w Radzyniu Podlaskim przeprowadzona będzie zbiórka żywności ze strony wolontariuszy Lubelskiego Banku Żywności. Akcja w Radzyniu Podlaskim jest częścią ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację Banków Żywności. Zebrana w ten sposób żywność trafi do osób potrzebujących z terenu miasta i okolic. Nasi wolontariusze dyżurować będą przy wejściu do sklepów, posiadać będą odpowiednie identyfikatory i wręczać ulotki o tegorocznej akcji.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.


Drukuj
Szkoła Służby
21
09.16


Informujemy, że w najbliższym czasie w ramach funkcjonującej Szkoły Służby zorganizowane będą seminaria biblijne z udziałem:

1) Brata Vahagna Poghosyana z Armenii, który od wielu lat usługuje Słowem proroczym w krajach byłego Związku Radzieckiego. Jest cenionym i uznanym prorokiem, a przekazywane Słowa od Boga dożycia kościołów oraz poszczególnych wierzących jest bardzo precyzyjne i stanowi inspirację, zachętę do życia w Bożej w świętości i bojaźni Bożej, jak też uwalnia ludzi do służby dla Pana w mocy Ducha Świętego. Planowane jest indywidualna posługa dla zainteresowanych.

2) Brata Edwarda Kędziery Dyrektora Misji Więziennej „Fylake”, który od szeregu lat prowadzi pracę wśród więźniów na terenie całego kraju, prowadząc ewangelizacje, nauczania, projekcje filmów oraz kursy biblijne, niosąc też pomoc materialną dla osadzonych w zakładach karnych.
W najbliższym czasie planowany jest też wyjazd z posługą do zakładu karnego we Włodawie i Rzeszowie.

Zainteresowani udziałem w seminariach proszeni są o uprzedni kontakt
tel. 606 454 441.
Drukuj
Misjonarska posługa w Zborzez w Radzyniu Podlaskim
20
09.16


W dniu 21 września (środa) na naszym nabożeństwie usługiwać będzie
Genadij Zablocki - misjonarz z Białorusi, który prowadzi pracę misyjna w krajach byłego Związku Radzieckiego.

Nasz gość dzielić się będzie Słowem Bożym, składać świadectwo działania Bożego w narodach oraz modlić się za osoby potrzebujące.

Zapraszamy, wstęp wolny!!!
Drukuj
Bezpłatne porady tereapeutyczne dla osób uzależnionych
20
09.16


Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin "Błękitny Krzyż", zaprasza osoby zainteresowane na bezpłatne konsultacje i porady terapeutyczne

termin 23.09.2016
(piątek) godzina 09:00-13:00

Porad udzielać będzie Piotr Stępniak
terapeuta w Stowarzyszeniu Pomocy "ARKA"

Osoby zainteresowane prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny
pod nr 606-454-441.

Drukuj
Piotr Stępniak - spotkanie otwarte - Huszlew
19
09.16Drukuj
Nowy Rok Szkolny w Punkcie Katechetycznym 2016/2017
09
09.16


Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 będą prowadzone lekcje katechezy w Pozaszkolnym Punkcie Katechetycznym przy Zborze Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim.

Nadmieniamy, że oceny z religii są umieszczane na świadectwie szkolnym.

Prowadzącym zajęcia będzie dyplomowany katecheta.

Rodzice zainteresowani udziałem ich dzieci w lekcjach katechezy prowadzonych w Punkcie Katechetycznym naszego Kościoła proszeni są o kontakt telefoniczny z Kancelarią Zboru:
tel.: (83) 352 95 76 lub 606 454 441.

Nawigacja
Pobieranie
Dołącz do nas na Facebooku

kchweradzyn.pl/php7/images/facebook.png
http://facebook.p...
losowo z Biblii
Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.

(Ew. Mateusza 11:28-30)
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
odwiedziło nas już