ostatnio dodane newsy

Brak dodanych newsów w tym tygodniu.
Drukuj
Kolejne wydawanie żywności - maj 2020
11
05.20

Informujemy, że w miesiącu maju wydawanie żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2019. odbędzie się wg. poniższego harmonogramu.

23 maja (sobota) godz. 09:00-11:00 - GOPS Wohyń

23 maja (sobota) godz. 12:00-14:00 - GOPS Borki

25 maja (poniedziałek) godz. 09:00 - 11:00 - MOPS Radzyń

25 maja (poniedziałek) godz. 12:00-14:00 - GOPS Radzyń

26 maja (wtorek) godz. 09:00-11:00 - GOPS Ulan / GOPS CzemiernikiW związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności, przybycie w rękawiczkach jednorazowych oraz maseczkach. Prosimy o pozostawienie 2m odległości pomiędzy osobami, nie gromadzenie się w skupisku przed furtką oraz w miarę możliwości pozostanie w samochodach.

Więcej nt. Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym na stronie

https://bankizywnosci.pl/projekty/program-operacyjny-pomoc-zywnosciowa/Drukuj
Film Joni oraz świadectwo jej życia
11
05.20

W związku z rozpoczęciem w dniu dzisiejszym akcji wydawania sprzętu dla osób niepełnosprawnych przy współpracy z fundacją Joni and Friends International Disability Center, poniżej zamieszczamy krótkie świadectwo z życia Joni Eareckson Tada - założycielki fundacji oraz film obrazujący jej przeżycia.

Joni Eareckson Tada - Nadzieja to najlepsza rzeczJoni - film całyDrukuj
Rusza akcja rozdawania sprzętu dla osób niepełnosprawnych z terenu powiatu radzyńskiego
05
05.20
Informujemy, że do magazynu Zboru Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim dotarł sprzęt od amerykańskiej fundacji Joni and Friends International Disability Center, który jest przeznaczony na cele nieodpłatnej akcji na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu powiatu radzyńskiego. Akcja odbędzie się w tym miesiącu i zostaną przekazane wózki inwalidzkie, kule, laski, balkoniki oraz chodziki.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną rozdawanie sprzętu odbędzie się przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego m.in. zostanie wyznaczony harmonogram wydawania sprzętu (każda osoba zostanie poinformowana o terminie i miejscu odbioru), na miejscu zapewnione będą preparaty do dezynfekcji rąk, prowadzona będzie dezynfekcja powierzchni dotykowych, wymagane będzie zachowanie odległości 2 metrów pomiędzy wolontariuszami oraz odpowiedniej odległości pomiędzy stanowiskami obsługi, każdy uczestnik akcji powinien posiadać maseczkę oraz jednorazowe rękawiczki.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 606 454 441 lub pisząc na email: kchwerp@op.pl
Koordynator Akcji
dr Tomasz Mańko

fotorelacja z rozładunku - kliknij tutaj
Drukuj
Wydawanie żywności - maj 2020!
27
04.20
Informujemy, że w miesiącu maju wydawanie żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2019. odbędzie się wg. poniższego harmonogramu.

02 maja (sobota) godz. 09:00-11:00 - GOPS Wohyń

02 maja (sobota) godz. 12:00-14:00 - GOPS Borki

04 maja (poniedziałek) godz. 09:00 - 11:00 MOPS Radzyń / GOPS Czemierniki

04 maja (poniedziałek) godz. 12:00-14:00 - GOPS Ulan

05 maja (wtorek) godz. 09:00-11:00 - GOPS RadzyńW związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności, przybycie w rękawiczkach jednorazowych oraz maseczkach. Prosimy o pozostawienie 2m odległości pomiędzy osobami, nie gromadzenie się w skupisku przed furtką oraz w miarę możliwości pozostanie w samochodach.

Więcej nt. Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym na stronie

https://bankizywnosci.pl/projekty/program-operacyjny-pomoc-zywnosciowa/Drukuj
Jezus Żyje - Wesołego Alleluja
10
04.20

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dużo Bożego błogosławieństwa,
przeżywania łaski zmartwychwstania Pana Jezusa Chrystusa,
które jest naszym zwycięstwem nad mocą śmierci.

Niech ta świadomość tryumfu życia nad śmiercią wypełni nas pokojem
i radością w tym trudnym czasie.

Pastor Tomasz Mańko
oraz Rada Zboru "NOWE JERUZALEM"
w Radzyniu PODLASKIM

Drukuj
Porządek nabożeństw w okresie Świąt
10
04.20

- Wielki Piątek nabożeństwo godz. 18.30.
- Sobota godz. 18.00
- Niedziela 1 dzień Świąt godz. 10 00
- Poniedziałek 2 dzień Świąt godz. 18.00.

Informujemy że w nabożeństwach może uczestniczyć tylko 5 osób. Zachęcamy do uczestnictwa w trybie on-line.

Drukuj
Aktualny porządek nabożeństw w Zborze "Nowe Jeruzalem" w Radzyniu Podlaskim
31
03.20
W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych informujemy, że w Zborze „Nowe Jeruzalem” wprowadzone zostały nowe zasady przeprowadzania nabożeństw:

1️. Środowe i niedzielne nabożeństwa Kościoła będą organizowane WYŁĄCZNIE w formie transmisji on-line. Zachęcamy do przestrzegania zaleceń Rządu, pozostania w domu i aktywnego uczestnictwa w nabożeństwach on-line.

Hasło do linku uzyskać można dzwoniąc na nr tel. 608 135 679.

W nabożeństwach odbywających się w Zborze brać będą udział liderzy Zboru oraz osoby odpowiedzialne za obsługę tych spotkań zgodnie z limitem osób określonym w rozporządzeniu tj. 5 osób.

2. Codziennie o godz. 18.00 odbywają się nabożeństwa modlitewne, w których mogą wziać udział zainteresowane osoby, których ilość nie może przekraczać określonego limitu.

Osoby pragnące uczestniczyć w nabożeństwach proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny z Pastorem Zboru.

3. Lekcje religii w Punkcie Katechetycznym są prowadzone w trybie on-line.

4. W tym szczególnym okresie prosimy o wzajemną troskę, utrzymywanie aktywnego kontaktu z innymi wierzącymi (telefonicznego, poprzez media społecznościowe).

5. Wszystkich zachęcamy do lektury Pisma Świętego i literatury chrześcijańskiej, modlitwy o nasz kraj (o wygaśnięcie epidemii, władze, lekarzy i wszystkie służby zaangażowane w zwalczanie zarazy).

Pamiętajmy, że cała nasza ufność i ochrona są w Jezusie Chrystusie !
Nawigacja
Pobieranie
losowo z Biblii
A gdy stoicie i zanosicie modlitwy, odpuszczajcie, jeśli macie coś przeciwko komu, aby i Ojciec wasz, który jest w niebie, odpuścił wam wasze przewinienia.

(Mk 11, 25)
TWOJE ZBAWIENIE